Apartmány Český Ráj, Turnov

| Miasto: Turnov

Ten rodzinny obiekt znajduje się na terenie regionu turystycznego Czeski Raj i oferuje piękny ogród z altaną i kominkiem, a także apartamenty z zapleczem kuchennym oraz bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Ze wszystkich tradycyjnie urządzonych apartamentów w obiekcie Apartmány Český Ráj można podziwiać widoki na okoliczne wzgórza, pola i lasy.

Każdy apartament wyposażony został w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i kuchenkę mikrofalową. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking i przechowalnia rowerów.

Wokół obiektu przebiega wiele oznakowanych szlaków turystycznych i tras rowerowych. Czynny latem basen znajduje się 200 metrów od obiektu Český Ráj Apartmány.

Lokalne autobusy zatrzymują się 300 metrów od budynku. Restauracja serwująca dania kuchni czeskiej i międzynarodowej oddalona jest od apartamentów o 1 km, a najbliższy sklep spożywczy – o 1,5 km.

W wolnym czasie Goście mogą odwiedzić zamek Hrubá Skala (3 km) lub miejscowości Turnov (5 km). Odległość od zamków Valdštejn, Kost, Trosky i Sychrov wynosi maksymalnie 15 km.

Informacje i rezerwacja - Apartmány Český Ráj:

 Więcej zdjęć  Pokaż ceny  Opinie

Najczęściej wyszukiwane:

Atrakcji turystycznych i zabytków w okolicy

W nawiasach podano odległość od Apartmány Český Ráj

Inne możliwości zakwaterowania w Turnov i w okolicy:

W nawiasach podano odległość od Apartmány Český Ráj