Pensjonat Popelka, Szpindlerowy Młyn (Spindleruv Mlyn)

Obiekt Pension Popelka położony jest w miejscowości Szpindlerowy Młyn, 5 km od ośrodków narciarskich Svatý Petr i Hromovka. Do dyspozycji Gości są różne rodzaje zakwaterowania, odkryty basen i przechowalnia sprzętu narciarskiego. Obiekt oferuje ponadto bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Wszystkie pokoje i apartamenty są prosto urządzone i dysponują meblami z litego drewna. Większość pokoi oferuje wspólną łazienkę, a niektóre dysponują prywatną łazienką.

Goście obiektu Pension Popelka mogą spędzić czas na basenie, skorzystać ze sprzętu do grillowania oraz zagrać w rzutki, bilarda i ping ponga. W ogrodzie znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Za dodatkową opłatą można korzystać z centrum odnowy biologicznej, które oddalone jest o 50 metrów. Obejmuje ono wannę z hydromasażem, salę fitness, saunę i gabinet masażu.

Informacje i rezerwacja - Pensjonat Popelka:

 Więcej zdjęć  Pokaż ceny  Opinie

Najczęściej wyszukiwane:

Miasto Szpindlerowy Młyn (Spindleruv Mlyn)

Miasto Szpindlerowy Młyn jest jednym z z najbardziej popularnych ośrodków w zachodnich Karkonoszy i Czech, leży na wysokości 745 metrów. Szpindlerowy Młyn oferuje idealne warunki do uprawiania sportów zimowych takich jak narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, saneczkarstwo i snowtubing. Można jeździć na nartach na stokach Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, w sumie 16 kolejek linowych i wyciągów narciarskich w mieście, większość stoki są sztucznie naśnieżane. Latem Szpindlerowym Młynie miejsce dla popularnej turystyki pieszej i kolarstwa górskiego.

Atrakcji turystycznych i zabytków w okolicy

W nawiasach podano odległość od Pensjonat Popelka

Inne możliwości zakwaterowania w Szpindlerowy Młyn (Spindleruv Mlyn) i w okolicy:

W nawiasach podano odległość od Pensjonat Popelka