Martinova Bouda, Szpindlerowy Młyn (Spindleruv Mlyn)

| Miasto: Szpindlerowy Młyn (Spindleruv Mlyn)

Obiekt Martinova Bouda mieści się w domku w stylu alpejskim, położonym na wysokości 1 288 metrów n.p.m. na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. W restauracji na miejscu serwowane są specjały kuchni regionalnej, którymi można delektować się na tarasie z widokiem na okolicę.

Pokoje w obiekcie Martinova Bouda obejmują prywatną łazienkę, a z ich okien roztaczają się widoki na góry.

Goście mogą zrelaksować się w saunie lub zagrać w bilard we wspólnym salonie. W restauracji zapewniono bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Obiekt oddalony jest od źródła rzeki Łaby o 2,5 km. Do najwyższej góry w Czechach, Śnieżki, można dotrzeć pokonując odległość 16 km pieszym szlakiem turystycznym.

Informacje i rezerwacja - Martinova Bouda:

 Więcej zdjęć  Pokaż ceny  Opinie

Najczęściej wyszukiwane:

Miasto Szpindlerowy Młyn (Spindleruv Mlyn)

Miasto Szpindlerowy Młyn jest jednym z z najbardziej popularnych ośrodków w zachodnich Karkonoszy i Czech, leży na wysokości 745 metrów. Szpindlerowy Młyn oferuje idealne warunki do uprawiania sportów zimowych takich jak narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, saneczkarstwo i snowtubing. Można jeździć na nartach na stokach Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, w sumie 16 kolejek linowych i wyciągów narciarskich w mieście, większość stoki są sztucznie naśnieżane. Latem Szpindlerowym Młynie miejsce dla popularnej turystyki pieszej i kolarstwa górskiego.

Atrakcji turystycznych i zabytków w okolicy

W nawiasach podano odległość od Martinova Bouda

Inne możliwości zakwaterowania w Szpindlerowy Młyn (Spindleruv Mlyn) i w okolicy:

W nawiasach podano odległość od Martinova Bouda