Krausovy Boudy, Szpindlerowy Młyn (Spindleruv Mlyn)

| Miasto: Szpindlerowy Młyn (Spindleruv Mlyn)

Otoczony pasmem Karkonoszy hotel Krausovy Boudy położony jest w odległości 2 km od Szpindlerowego Młyna. Hotel oferuje taras z widokiem na góry oraz pokoje z telewizją satelitarną. W 2 minuty można dojść spacerem z hotelu do 2 różnych wyciągów narciarskich.

We wszystkich pokojach znajduje się łazienka z prysznicem lub wanną. Na życzenie dostępne są pokoje dla alergików.

Goście mogą korzystać ze wspólnej kuchni. Najlepszym miejscem na relaks jest hotelowy taras lub ogród. Pensjonat oferuje plac zabaw oraz możliwość gry w rzutki. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Hotel Krausovy Boudy znajduje się bezpośrednio przy stokach narciarskich.

Do stoków przeznaczonych do narciarstwa biegowego można dotrzeć spacerem w 3 minuty. Autobus dla narciarzy udających się do terenów narciarskich Medvědín zatrzymuje się w odległości 400 metrów od hotelu. W zaledwie 3 minuty można dojść spacerem do centrum fitness i centrum odnowy biologicznej. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

Informacje i rezerwacja - Krausovy Boudy:

 Więcej zdjęć  Pokaż ceny  Opinie

Najczęściej wyszukiwane:

Miasto Szpindlerowy Młyn (Spindleruv Mlyn)

Miasto Szpindlerowy Młyn jest jednym z z najbardziej popularnych ośrodków w zachodnich Karkonoszy i Czech, leży na wysokości 745 metrów. Szpindlerowy Młyn oferuje idealne warunki do uprawiania sportów zimowych takich jak narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, saneczkarstwo i snowtubing. Można jeździć na nartach na stokach Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, w sumie 16 kolejek linowych i wyciągów narciarskich w mieście, większość stoki są sztucznie naśnieżane. Latem Szpindlerowym Młynie miejsce dla popularnej turystyki pieszej i kolarstwa górskiego.

Atrakcji turystycznych i zabytków w okolicy

W nawiasach podano odległość od Krausovy Boudy

Inne możliwości zakwaterowania w Szpindlerowy Młyn (Spindleruv Mlyn) i w okolicy:

W nawiasach podano odległość od Krausovy Boudy