Krakonošova Dílna WOODHAUS, Szpindlerowy Młyn (Spindleruv Mlyn)

Kompleks Krakonošova Dílna jest usytuowany w miejscowości Szpindlerowy Młyn, w odległości 100 metrów od stoku narciarskiego Hromovka. Obiekt oferuje apartamenty z telewizorem z płaskim ekranem. Na terenie całego kompleksu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Na miejscu znajduje się bezpłatny parking publiczny.

Apartamenty w kompleksie Krakonošova Dílna obejmują łazienkę, aneks kuchenny i część dzienną.

Centrum miasta oddalone jest od kompleksu o 500 metrów, a sklepy i restauracje – o 200 metrów. Przystanek autobusu dla narciarzy dzieli od obiektu 150 metrów.

Informacje i rezerwacja - Krakonošova Dílna WOODHAUS:

 Więcej zdjęć  Pokaż ceny  Opinie

Najczęściej wyszukiwane:

Miasto Szpindlerowy Młyn (Spindleruv Mlyn)

Miasto Szpindlerowy Młyn jest jednym z z najbardziej popularnych ośrodków w zachodnich Karkonoszy i Czech, leży na wysokości 745 metrów. Szpindlerowy Młyn oferuje idealne warunki do uprawiania sportów zimowych takich jak narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, saneczkarstwo i snowtubing. Można jeździć na nartach na stokach Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, w sumie 16 kolejek linowych i wyciągów narciarskich w mieście, większość stoki są sztucznie naśnieżane. Latem Szpindlerowym Młynie miejsce dla popularnej turystyki pieszej i kolarstwa górskiego.

Atrakcji turystycznych i zabytków w okolicy

W nawiasach podano odległość od Krakonošova Dílna WOODHAUS

Inne możliwości zakwaterowania w Szpindlerowy Młyn (Spindleruv Mlyn) i w okolicy:

W nawiasach podano odległość od Krakonošova Dílna WOODHAUS