Pensjonat Selský dvůr, Police nad Metují

| Miasto: Police nad Metují

Pensjonat Selský dvůr znajduje się w miejscowości Pěkov na Obszarze Chronionego Krajobrazu Ziemia Broumowska w gminie Adrspach, 5 km od Polic nad Metują. Z obiektu roztaczają się widoki na okolicę. W całym budynku można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

We wszystkich apartamentach znajduje się aneks kuchenny oraz jadalnia. Apartamenty wyposażone są w drewniane meble oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazience dostępny jest prysznic.

Do dyspozycji Gości jest ogród z kominkiem i placem zabaw. Goście mogą także korzystać z tarasu i wspólnej części wypoczynkowej.

Restauracja i przystanek autobusowy Pěkov-Hony oddalone są od pensjonatu o 500 metrów. Dworzec kolejowy i autobusowy Náchod znajduje się 22 km od obiektu.

W okolicy dostępne są ścieżki rowerowe i szlaki turystyczne. Staw rybny Pěkov-Hony oddalony jest od obiektu o 500 metrów. Kort tenisowy położony jest 3 km, a odkryty basen ze zjeżdżalniami – 12 km od pensjonatu Selský dvůr.

Popularna miejscowość Ratibořice z barokową architekturą usytuowana jest 30 km od obiektu. Odległość od popularnych wśród wspinaczy formacji skalnych Adršpašskoteplické skály wynosi 10 km.

Informacje i rezerwacja - Pensjonat Selský dvůr:

 Więcej zdjęć  Pokaż ceny  Opinie

Najczęściej wyszukiwane:

Atrakcji turystycznych i zabytków w okolicy

W nawiasach podano odległość od Pensjonat Selský dvůr

Inne możliwości zakwaterowania w Police nad Metují i w okolicy:

W nawiasach podano odległość od Pensjonat Selský dvůr