Pensjonat Skalicky, Pec pod Śnieżką (Pec pod Sněžkou)

Pensjonat Skalicky położony jest bezpośrednio przy stoku narciarskim Zahrádky i oferuje widoki na Pec pod Śnieżką oraz możliwość bezpośredniego dojazdu na nartach. Do dyspozycji Gości jest wspólna kuchnia i salon z telewizorem, a także bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu we wszystkich pomieszczeniach.

Każdy pokój został funkcjonalnie urządzony i wyposażony w telewizor. Wszystkie pokoje oferują prywatną łazienkę, która znajduje się w pokoju lub na korytarzu.

Latem Goście mogą korzystać z tarasu i bezpłatnego sprzętu do grillowania. W centrum miasta znajduje się wiele sklepów i restauracji.

W pobliżu dostępny jest publiczny parking. Od grudnia do marca można z niego korzystać za dodatkową opłatą. Poza tym okresem parking oferowany jest za darmo.

Trasa narciarstwa biegowego Krkonošská Magistrála przebiega 300 metrów od pensjonatu Skalicky. Odległość od centrum miasta wynosi 2 km.

Informacje i rezerwacja - Pensjonat Skalicky:

 Więcej zdjęć  Pokaż ceny  Opinie

Najczęściej wyszukiwane:

Miasto Pec pod Śnieżką (Pec pod Sněžkou)

Pec pod Śnieżką znajduje się we wschodniej części Karkonoszy na rzece Upa. Z Pece prowadzi wyciąg krzesełkowy na Różową górę a następnie na szczyt Śnieżki - najwyższy szczyt w Czechach (1602 m). Pec jest ważnym ośrodkiem turystycznym, w samym obszarze jest SkiResort Czarnogóra - PEC, który jest jednym z najlepiej wyposażonych w Czechach. Przez cały rok jest krzesełkowy czteroosobowy do Brązowego wierzchu (Hnedy vrch).

Atrakcji turystycznych i zabytków w okolicy

W nawiasach podano odległość od Pensjonat Skalicky

Inne możliwości zakwaterowania w Pec pod Śnieżką (Pec pod Sněžkou) i w okolicy:

W nawiasach podano odległość od Pensjonat Skalicky