Hotel Horizont, Pec pod Śnieżką (Pec pod Sněžkou)

Hotel Horizont oferuje noclegi w centrum Peca pod Śnieżką w 149 nowocześnie wyposażonych pokojach (132 pokoje dwuosobowe, przy czym niektóre mogą być z dostawką, 3 apartamenty, 14 rodzinnych APARTAMENTÓW)

Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone tak, aby zapewnić Państwu wszelki komfort. Na życzenie można połączyć niektóre pokoje, co docenią zwłaszcza rodziny z dziećmi. Większość pokoi oferuje przepiękny widok na Pec pod Śnieżką i grzbiety Karkonoszy.

Informacje i rezerwacja - Hotel Horizont:

 Więcej zdjęć  Pokaż ceny  Opinie

Najczęściej wyszukiwane:

Dodatkowe informacje

V letních měsících můžete relaxovat na terase, vypůjčit si tu horská kola nebo vyzkoušet golfová hřiště Mladé Buky a Nová Amerika. Přímo v hotelu si máte možnost zahrát stolní tenis a squash

Miasto Pec pod Śnieżką (Pec pod Sněžkou)

Pec pod Śnieżką znajduje się we wschodniej części Karkonoszy na rzece Upa. Z Pece prowadzi wyciąg krzesełkowy na Różową górę a następnie na szczyt Śnieżki - najwyższy szczyt w Czechach (1602 m). Pec jest ważnym ośrodkiem turystycznym, w samym obszarze jest SkiResort Czarnogóra - PEC, który jest jednym z najlepiej wyposażonych w Czechach. Przez cały rok jest krzesełkowy czteroosobowy do Brązowego wierzchu (Hnedy vrch).

Atrakcji turystycznych i zabytków w okolicy

W nawiasach podano odległość od Hotel Horizont

Inne możliwości zakwaterowania w Pec pod Śnieżką (Pec pod Sněžkou) i w okolicy:

W nawiasach podano odległość od Hotel Horizont