Apartament Javor, Pec pod Śnieżką (Pec pod Sněžkou)

Apartament Javor, do którego można dojechać na nartach, usytuowany jest zaledwie 100 metrów od stoku narciarskiego Javor w mieście Pec pod Sněžkou. W nowocześnie urządzonych wnętrzach do dyspozycji Gości jest telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej. Obiekt oferuje także bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i bezpłatny parking w garażu.

Apartament Javor obejmuje część dzienną z aneksem kuchennym na parterze. Na piętrze mieści się sypialnia.

Na miejscu dostępna jest przechowalnia sprzętu narciarskiego. Restauracja oddalona jest od apartamentu o 20 metrów, a najbliższy sklep spożywczy znajduje się w centrum miasta. W okolicy przebiega wiele szlaków turystycznych, w tym szlak na najwyższy szczyt w Czechach, Śnieżkę. W pobliżu apartamentu znajdują się także trasy do narciarstwa biegowego.

Ośrodek narciarski i kurort Jańskie Łaźnie oddalony jest od obiektu o 15 km.

Informacje i rezerwacja - Apartament Javor:

 Więcej zdjęć  Pokaż ceny  Opinie

Najczęściej wyszukiwane:

Miasto Pec pod Śnieżką (Pec pod Sněžkou)

Pec pod Śnieżką znajduje się we wschodniej części Karkonoszy na rzece Upa. Z Pece prowadzi wyciąg krzesełkowy na Różową górę a następnie na szczyt Śnieżki - najwyższy szczyt w Czechach (1602 m). Pec jest ważnym ośrodkiem turystycznym, w samym obszarze jest SkiResort Czarnogóra - PEC, który jest jednym z najlepiej wyposażonych w Czechach. Przez cały rok jest krzesełkowy czteroosobowy do Brązowego wierzchu (Hnedy vrch).

Atrakcji turystycznych i zabytków w okolicy

W nawiasach podano odległość od Apartament Javor

Inne możliwości zakwaterowania w Pec pod Śnieżką (Pec pod Sněžkou) i w okolicy:

W nawiasach podano odległość od Apartament Javor