Apartmán Zlatá Vyhlídka, Janské Lázně

| Miasto: Janské Lázně

Obiekt Apartmán Zlatá Vyhlídka oferuje apartamenty mieszczące się w domu usytuowanym w odległości 1 km od centrum Jańskich Łaźni i 5 minut jazdy od ośrodka narciarskiego Czarna Góra.

Apartamenty dysponują częścią dzienną z aneksem kuchennym, telewizorem, odtwarzaczem CD i DVD oraz radiem. W łazience znajduje się prysznic i suszarka do włosów. Dostępna jest również pralka.

Restauracje Hoffmanova Bouda, Smrčina i Chudobka są oddalone o nie więcej niż 700 metrów od obiektu Zlatá Vyhlídka Apartmán. Spacer do najbliższego sklepu spożywczego zajmuje 10 minut.

Goście mogą zrelaksować się w ogrodzie z kominkiem lub zagrać w tenisa stołowego. Dla dzieci przygotowano pokój zabaw oraz plac zabaw z trampoliną. W piwnicy Goście mogą przechowywać rowery i sprzęt narciarski.

Około 10 metrów od obiektu zatrzymuje się autobus dla narciarzy. Latem w oddalonych o 1 km Jańskich Łaźniach kursuje kolejka turystyczna. Do wieży Zlatá Vyhlídka, z której roztacza się widok na okolicę, można dojść w 2 minuty. Odkryte kąpielisko w mieście Trutnov znajduje się w odległości 15 km, a najwyższy szczyt Karkonoszy, Śnieżka, jest oddalony o 20 km. Do Muzeum Karkonoskiego we Vrchlabí można dojechać samochodem w 25 minut.

Od przystanku autobusowego Hoffmanova Bouda dzieli obiekt 700 metrów. Na miejscu znajduje się parking.

Informacje i rezerwacja - Apartmán Zlatá Vyhlídka:

 Więcej zdjęć  Pokaż ceny  Opinie

Najczęściej wyszukiwane:

Atrakcji turystycznych i zabytków w okolicy

W nawiasach podano odległość od Apartmán Zlatá Vyhlídka

Inne możliwości zakwaterowania w Janské Lázně i w okolicy:

W nawiasach podano odległość od Apartmán Zlatá Vyhlídka