Apartmány Solaris, Janov nad Nisou

| Miasto: Janov nad Nisou

Obiekt Apartmány Solaris położony jest w odległości 400 metrów od sklepu spożywczego oraz centrum miejscowości Janow nad Nysą. Jest on otoczony ogrodem, w którym znajduje się staw. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

We wszystkich apartamentach podziwiać można elementy wystroju z drewna, metalu i kamienia. Apartamenty obejmują aneks kuchenny z lodówką i kuchenką mikrofalową. W łazience dostępny jest prysznic oraz zestaw kosmetyków.

W ogrodzie na dzieci czeka plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawkami, piaskownicą i ścianką wspinaczkową. W przechowalni na miejscu można zostawić narty, rowery i wózki dziecięce.

Nieopodal obiektu Apartmány Solaris zlokalizowany jest całoroczny tor bobslejowy. Goście mogą spróbować swoich sił we wspinaczce w hali Makak Arena w miejscowości Jablonec nad Nysą. Warto też wybrać się do parku wodnego i ogrodu zoologicznego w mieście Liberec, oddalonym o 13 km.

Odległość zaledwie 1 km dzieli Gości od ośrodka narciarskiego Hrabetice z trasami narciarstwa biegowego i zjazdowego, które są odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dla zaawansowanych narciarzy. Obiekt Solaris ustyuowany jest w odległości 4 km od ośrodka narciarskiego Bedrichov oraz 30 minut jazdy samochodem od ośrodków Jested i Tanvaldsky Spicak.

Latem Goście mogą opalać się i pływać w dużym sztucznym jeziorze w miejscowości Jablonec nad Nysą. W pobliżu obiektu Apartments Solaris można również znaleźć niewielkie odkryte baseny. Tuż obok obiektu Solaris rozpoczynają się szlaki turystyczne i trasy rowerowe.

Informacje i rezerwacja - Apartmány Solaris:

 Więcej zdjęć  Pokaż ceny  Opinie

Najczęściej wyszukiwane:

Atrakcji turystycznych i zabytków w okolicy

W nawiasach podano odległość od Apartmány Solaris

Inne możliwości zakwaterowania w Janov nad Nisou i w okolicy:

W nawiasach podano odległość od Apartmány Solaris